KARKONOSKA REGIONALNA LIGA NARCIARSKA GRUPY AZOTY

2016-01-14

W dniu 14 stycznia 2016 roku w Jakuszycach odbyły się zawody narciarskie z cyklu
"Bieg na Igrzyska" rozgrywane w formie regionalnych lig narciarskich. Udział w nich wzięło 3 uczniów mieroszowskiego gimnazjum. Wszyscy oni rywalizowali na dystansie 3 km techniką klasyczną. W kategorii młodzików Sebastian Ochap zajął 10. miejsce, a w rywalizacji młodziczek Weronika Gierczak zajęła 12 pozycje a tuż za nią na miejscu 13. zawody ukończyła Wiktoria Sobecka.

Był to pierwszy start w tym sezonie zimowym i trudno oceniać wyniki, mając na uwadze lokalne niesprzyjające warunki pogodowe i brak śniegu do treningu na nartach.
Trzymamy kciuki za lepsze wyniki w następnych zawodach!!!