JUBILEUSZ SZKOŁY!!!!!

2015-05-15

15 maja 2015 r. Publiczne Gimnazjum im. K. Kieślowskiego obchodziło XV- lecie istnienia.
Z tej okazji została zorganizowana uroczystość, którą rozpoczęła gala w Mieroszowskim Centrum Kultury w Mieroszowie. Podczas imprezy zostały przypomniane najważniejsze tradycje
i historia szkoły. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali swoje talenty gimnazjaliści. Miłym zaskoczeniem były recytacje wierszy, które napisali w przeszłości uczniowie naszej szkoły
- dziś absolwenci. Ponieważ patron zobowiązuje, nie mogło zabraknąć wątku filmowego - zgromadzeni obejrzeli reportaż "Gadający Absolwenci". Po prezentacji goście i społeczność szkoły udali się na dziedziniec gimnazjum, by podziwiać występy na żywo na przygotowanej scenie. Goście zwiedzili szkołę, w której odbyły się wystawy prac konkursowych, projekcje filmów nakręconych przez uczniów. Oprócz uczty duchowej, można było zadbać o ciało. Pyszne ciasta, kiełbaski i napoje serwowali rodzice.
Liczne podziękowania ze strony gości oraz osób uczestniczących w obchodach udowadniają nam, że uroczystość zyskała uznanie; ceniono nas za organizację i profesjonalizm.
My też dziękujemy. Jubileusz okazał się bardzo udany!!!

Gimnazjaliści na scenie.

Absolwenci na scenie.