Jesienna dynia

2015-11-01

Pod koniec października odbył się szkolny konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski pt. "Jesienna dynia". Konkurs miał na celu zintegrować uczniów jak również promować pracę zespołową.

W konkursie wzięły udział wszystkie zespoły klasowe, które przygotowały różnorodne prace. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wybrać najładniejszą dynię. Brano pod uwagę przede wszystkim estetykę wykonania pracy, pomysłowość i kreatywność.

W konkursie zwyciężyły następujące zespoły:
I miejsce zajęła klasa 3a
II miejsce przyznano klasie 3b
III miejsce zajęły klasy 3c i 2b
(IVm-2c, Vm-1b, VI-1a, VII-2a, VIII-1c)

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszego gimnazjum. Organizacją konkursu zajęli się Weronika Wiktoria i Sebastian. Organizatorzy przygotowali dyplomy, upiekli babeczki oraz pozyskali owoce dla klas, które zajęły miejsca od I do III.