Giełda Szkół

2010-04-15

GIEŁDA SZKÓŁ.

Od kilu lat tradycja naszej szkoły stało się, że gościmy u siebie przedstawicieli okolicznych szkół ponadgimnazjlanych - głównie z Wałbrzycha.

Tegoroczne spotkanie odbyło się 4 marca i jak zwykle spotkało się z dużym odzewem szkół średnich oraz zainteresowaniem naszych trzecioklasistów. Na miejscu, bez konieczności wyjeżdżania i tracenia cennego czasu mogli zapoznać się z prezentacjami na temat wybranych przez siebie szkół, zaopatrzyć w materiały informacyjne, a co najważniejsze - porozmawiać z nauczycielami i uczniami, którzy przyjęli zaproszenie na giełdę.

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że także dla osób reprezentujących obecnie wałbrzyskie szkoły średnie uczestnictwo w naszej giełdzie to swego rodzaju podróż sentymentalna. Często gościmy naszych absolwentów, którzy mają niepowtarzalną okazję odwiedzić starą budę i pokazać ją swoim obecnym kolegom i nauczycielom.