FINANSOAKTYWNI. MISJA: uczciwie płace podatki

2017-11-15

Znam podatki. Wiem po co je płacę.

Projekt realizowany był wśród uczniów klas drugich, a organizowany przez Ministerstwo
finansów. W ramach projektu uczniowie realizowali zagadnienia podatków przy pomocy gier, kart,
płyt i innych pomocy przekazanych szkole przez organizatora. Udział w tym projekcie pozwolił na
wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela oraz bardzo ciekawe formy przekazania wiedzy. Ponadto
uczniowie otrzymali dostęp do materiałów internetowych min: komiksy, filmy, gry.
Najbardziej aktywni mieli szansy na nagrody.

Danuta Łepak