Finał za nami!

2015-05-19

Finał za nami!

W dniu 19 maja 2015 r. w Boguszowie Gorcach odbyły się zawody w biegach przełajowych "Boguszowska Liga Biegów Przełajowych"- 3 tura. Udział w nich wzięło 6 uczniów naszej szkoły. Podobnie jak w poprzednio uczniowie klas pierwszych i drugich walczyli na trasie 1600metrów. W rywalizacji dziewcząt klas pierwszych i drugich 1. miejsce zdobyła Wiktoria Sobecka, Magdalena Kosmalska była 7., a na miejscu 9. zawody ukończyła Weronika Gierczak. W kategorii klas III w biegu na dystansie 2 km wśród dziewcząt wyśmienicie spisała się Kinga Kucharska, która zajęła 2. miejsce oraz Ewelina Gierczak, która finiszowała na 4. pozycji. W rywalizacji chłopców klas I i II po zaciętym biegu 3. miejsce wywalczył Sebastian Ochap. Zawody te kończyły tegoroczną edycję Boguszowskiej Ligii Biegów Przełajowych.

Wyniki uzyskane w trzech startach wyłoniły zwycięzców Ligii. W kategorii dziewcząt klas I-II gimnazjum zwyciężczynią Ligii została Wiktoria Sobecka, miejsce 5. zajęła Magdalena Kosmalska a na miejscu 9. cykl zawodów ukończyła Weronika Gierczak. W kategorii dziewcząt klas III gimnazjum w finale Ligii Kinga Kucharska wywalczyła 2. Miejsce, a 3. miejsce przypadło Ewelinie Gierczak.

Wśród chłopców w kategorii klas pierwszych i drugich na 2. stopniu podium w klasyfikacji generalnej znalazł się Sebastian Ochap.

GRATULUJEMY!