"FABRYKA TALENTÓW"

2015-01-21

W ramach realizacji szkolnego projektu "Fabryka Talentów" przeprowadzone w szkole zostały warsztaty oraz konkurs "Mam Talent". Konkurs poprowadzili uczniowie z projektu oraz uczestnicy Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości. Warsztaty miały na celu odkrycie wśród uczniów talentów, a konkurs dał możliwość zaprezentowania. Podczas warsztatów pokazano film "Cyrk motyli", a następnie omówiono przekaz filmu. Do konkursu zaproszeni zostali uczniowie Szkoły Podstawowej z Mieroszowa, Kowalowej i Sokołowska jak również nasze gimnazjum.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem i pozwolił ukazać talenty uczniowskie.
I miejsce zdobył uczeń gimnazjum - Łukasz Czernik prezentując solówkę na gitarze.

Szkolny Organizator Konkursu
Danuta Łepak

Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji.

Przypadło Łukaszowi Czernikowi.