EKO-PLANETA

2015-03-01

Na przełomie lutego i marca uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym, którego tematem przewodnim były "Zwierzęta wokół nas". Konkurs realizowany był w formie testu wiedzy z zakresu biologii, geografii i ekologii z elementami ochrony środowiska oraz w formie pracy indywidualnej. Nasi uczniowie uzyskali w nim wysokie lokaty. Wyróżnienie za pracę indywidualną zdobyła Adriana Drochomirecka, w kategorii testu wyróżniono Aleksandrę Mielczarek, Paulinę Szmulik, i Natalię Wielgus. Gratulujemy wyników.

opiekun: Longina Elżbieta Słowińska