Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

2010-11-20

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Uśmiech to bodaj
najkrótsza droga do drugiego człowieka
Henry Saka

21 listopada jest uznany za Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku była to niedziela, jednak uczniowie naszej szkoły zdecydowali, że zorganizują trzydniową akcję promującą ideę bycia życzliwym. Akcja trwała od 17.11 do 19.11. Uczniowie przygotowali plakaty informacyjne, drzewko życzeń i pozdrowień oraz szkolny konkurs na najbardziej życzliwe osoby w szkole. Wyróżnionym w konkursie wręczono dyplomy, ordery życzliwości oraz słodkie upominki.

Wszyscy chętni mieli przypięte żółte, uśmiechnięte buźki na znak udziału w obchodach tego dnia. Osoby zaangażowane w organizację akcji to: Dominika Chowanek, Anna Dursiewicz, Dominika Forysiak, Marta Groszek, Karolina Gunia, Marlena Lipiec, Karolina Lipińska, Paulina Łozowska, Edyta Nowak, Michał Osiecki, Dominka Smolec, Monika Smolińska.