Dzień Wiosny 2013

2013-04-22

"Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty..."

21 marca przyszła wiosna, ale tylko do szkoły, bo za oknami śnieg, śnieg i śnieg.
Aby było trochę cieplej uczniowie postanowili ten dzień spędzić na wesoło. Zadbano o atmosferę i wystrój szkoły. Zapowiedziano zabawę pod hasłem "KTO PRZEBRANY - NIEPYTANY". Okazało się, że w szkole jest całkiem niezła grupa uczniów, którzy lubią się bawić. Wszyscy, którzy się przebrali otrzymali słodycze.

Przeprowadzono wiosenny quiz, który okazał się całkiem trudny, bo najlepszy wynik jaki uzyskano to 12 punktów na 20 możliwych. No ale jak nikt nie wie co to są nowalijki... Quiz miał charakter masowy, to znaczy, że rywalizacja była międzyklasowa.

Na równi pierwsze miejsce zajęły: klasa 3c i 3b, trzecie miejsce zajęła klasa 2b. Najlepszych nagrodzono słodyczami