DZIEŃ SZKOŁY BEZ PRZEMOCY

2015-06-25

Dnia 23 czerwca 2015r. odbył się Dzień Szkoły Bez Przemocy.
Obchody dnia rozpoczęły się od marszu przeciwko przemocy.

Następnie odbył się turniej "1 z 8". W turnieju wzięły udział trzyosobowe reprezentacje klas. W walce o zwycięstwo towarzyszył dobry humor i świetna zabawa. Turniej wygrała klasa 3A.

Dzień zakończył uroczysty apel, podczas, którego został wyemitowany film profilaktyczny przygotowany przez Klub Filmowy "Krzyk" oraz nastąpiło rozdanie nagród zwycięskim klasom i osobom angażującym się w działania profilaktyczne.

Elżbieta Frankiewicz