Dzień Edukacji Narodowej.

2010-11-03

..będą wciąż za mną biec i mnie strzec myśli ich..
W. Młynarski

Dnia 14.10.2010 w szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Organizatorem był Samorząd Uczniowski, który słowami wierszy i piosenek powiedział...

w imieniu całej młodzieży szkolnej
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom szkoły
dziękujemy
za trud i wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie.

składajac przy tym najserdeczniejsze życzenia wytrwałości w dalszej pracy i jak
największej satysfakcji z kształtowania osobowości wychowanków, a poza tym
dużo drobnych, codziennych radości.