Dzień dziecka.

2010-06-01

Dzień dziecka.

Dzień Dziecka w gimnazjum, to nie lada dylemat - bo z jednej strony zewsząd słychać głosy samych zainteresowanych, że gimnazjaliści to już dorośli, a z drugiej niektórzy z nadzieją na twarzy wsłuchują się w szkolne wieści, czy przypadkiem nie będzie jakichś uroczystości ku czci...

W tym roku dnia 1 czerwca życie toczyło się normalnie, poza apelem, na którym wszyscy zainteresowani odebrali życzenia od Rodziców i Grona Pedagogicznego, a niektórzy odebrali swoje nagrody za aktywny udział w życiu intelektualnym i sportowym szkoły.

Zapraszamy do galerii. Jak widać - galeria laureatów jest dosyć pokaźna. Po podsumowaniu roku szkolnego w dziale osiągnięcia pojawi się zestawienie laureatów konkursów i zawodów.