Dzień Dziecka na sportowo.

2015-06-08

W dniu 1 czerwca 2015 r. z okazji Dnia Dziecka dla uczniów naszego gimnazjum zorganizowana została Olimpiada Sportowa. Udział wzięły reprezentacje wszystkich klas, które rywalizowały we wcześniej wylosowanych konkurencjach. Zmagania odbywały się między innymi w takich konkurencjach jak: bieg w workach, wyścig narciarski, przeprawa po materacach, wyścig z odbijaniem balonów, "zaganianie" ping-ponga, itp.

Rywalizacja przebiegała w wesołej atmosferze i dostarczyła wiele zabawnych wrażeń. Zwycięsko z tych potyczek wyszła klasa 2c, która wygrała wszystkie swoje konkurencje. Oczywiście zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy tej sportowej zabawy. Najlepszym drużynom wręczono dyplomy a wszystkim uczniom słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.