"Dzieci rodzą się ze skrzydłami..."

2014-10-13

13. października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie składali życzenia swoim wychowawcom i nauczycielom. W podziękowaniu za trud włożony w wychowanie, nauczanie i codzienną troskę klasa 3A przygotowała skromną uroczystość.

Prezentując scenki z życia szkolnego, instruując w jaki sposób odróżnić nauczyciela od ucznia (szczególnie w gimnazjum) a także opowiadając słowami przedszkolaków (link) kim jest nauczyciel, uczniowie tej klasy starali się wprowadzić wszystkich w dobry nastrój.

Używając poetyckich słów, wspólnie wyśpiewanych lub wyrecytowanych, wyrazili swoją wdzięczność za ogrom pracy wkładany codziennie przez nauczycieli w rozwój młodego pokolenia.

Wyrazem podziękowania były wrzosy z dedykacją, którą były słowa J. Korczaka: "Dzieci rodzą się ze skrzydłami a nauczyciele pomagają im je rozwijać".

Klasa 3a
i wychowawczyni Beata Ostrowska