Drzwi Otwarte

2015-03-18

W dniu 18.03.2015r. w szkole zostały zorganizowane "Drzwi Otwarte" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Za przygotowanie i organizację odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski - 21 uczniów pod opieką p. Beaty Foryś.

Akcja "Drzwi Otwarte" dla szóstoklasistów była sposobnością do zebrania informacji o ofercie edukacyjnej gimnazjum, bazie dydaktycznej, dodatkowych zajęciach prowadzonych w szkole oraz zasadach przyjęcia uczniów do naszej placówki.

Uczniowie odpowiedzialni za organizację: