Druga runda Boguszowskiej Ligi Biegów Przełajowych

2015-05-08

W dniu 08 maja 2015 roku na stadionie sportowym w Boguszowie Gorcach odbyły się zawody w biegach przełajowych "7 Boguszowska Liga Biegów Przełajowych". Uczestniczyło w nich 6 uczniów naszego gimnazjum. Uczniowie klas pierwszych i drugich rywalizowali na trasie długości 1600 metrów. W rywalizacji dziewcząt gimnazjalistki
z Mieroszowa zajęły następujące miejsca: 1 miejsce - Wiktoria Sobecka, 5 miejsce -Magdalena Kosmalska i Weronika Gierczak -8 miejsce.

Po dziewczętach do rywalizacji stanęli chłopcy. Bardzo dobry wynik osiągnął Sebastian Ochap zajmując 2 lokatę.

W kategorii klas III na dystansie 2 km wśród dziewcząt znakomitym biegiem popisała się Kinga Kucharska, która wywalczyła 2 miejsce, Ewelina Gierczak finiszowała tuż za podium na 4 pozycji.