Być Kimś II

2013-03-03

W miesiącu marcu 2013 roku ośmioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Międzypowiatowym konkursie "Być Kimś II" organizowanym przez II Liceum
Ogólnokształcące im Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu.

Celem konkursu było:
- Rozwijanie wśród uczniów zainteresowania wiedzą humanistyczną i matematyczno- przyrodniczą.
- Popularyzowanie wiedzy.
- Wdrażanie uczniów do samodoskonalenia.
- Propagowanie regionalnych tradycji w obszarze wspierania uzdolnień.

Osoby biorące udział:
1. Natalia Bednarek
2. Maciej Prasek
3. Kucharska Karolina
4. Luiza Cholda
5. Jagoda Modrzejewska
6. Dominika Forysiak
7. Natalia Kryczka
8. Stefania Sikora

Osoby nagrodzone:
LAUREACI I-go stopnia:
1. Karolina Kucharska