Biegi Przełajowe

2016-09-30

W piątek 30 września 2016 r. szesnastu uczniów naszej szkoły wystartowało w zawodach
w biegach przełajowych w Sokołowsku.

W rywalizacji na dystansie 800 m uczniów klas szóstych szkół podstawowych i pierwszych gimnazjum znakomity wynik osiągnęli chłopcy: Bartłomiej Szpargała - 1. miejsce, Daniel Ochap - 2. miejsce i Piotr Garncarek - 3. miejsce oraz zdobywca 6. miejsca Kacper Wojtkowski. W rywalizacji dziewcząt w tej samej kategorii zwyciężyła Nikola Unieżyska, miejsce 4. zajęła Kamila Kowal, Donata Krajewska była 5. a tuż za nią na mecie pojawiły się Natalia Borkowska - 6. miejsce i Marcelina Bandurska - 7 lokata.

W rywalizacji uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum w biegu na dystansie 1200m wśród chłopców wysokie drugie miejsce wywalczył Piotr Paluch, tuż za podium na 4. pozycji zawody ukończył Patryk Pacześny, 5. miejsce zajął Tomasz Wojtowicz, Mateusz Kukułowicz uplasował się na 7. Pozycji. A tuż za nim, na miejscu ośmym na mecie zameldował się Grzegorz Andrzejewski.

W zmaganiach dziewcząt Sandra Bachanek najlepiej zniosła trudy biegu zwyciężając zdecydowanie, a druga nasza uczennica Natasza Henko zajęła 4. pozycję.
Wszystkim składamy serdeczne gratulacje!!!