Biegi przełajowe w Sokołowsku

2017-11-18

Biegi przełajowe w Sokołowsku

W środę 20 września 2017 r. 8 uczniów i 2 uczennice naszego gimnazjum wzięło udział w zawodach sportowych w biegach przełajowych w Sokołowsku. Oprócz uczniów naszej szkoły w zawodach tych uczestniczyli uczniowie wszystkich szkół podstawowych naszej gminy oraz młodzież ze szkoły w Mezimesti.

W kategorii chłopców szkół gimnazjalnych zwyciężył Piotr Wujda, na drugim miejscu linię mety przekroczył Bartłomiej Szpargała, a trzecie miejsce zajął Piotr Garncarek. Kolejne miejsca też zajmowali nasi uczniowie: 4. miejsce Patryk Pacześny, 5. miejsce Dominik Jasienicki, 6. miejsce Mateusz Kukułowicz, miejsce 7. zajął Kacper Wojtkowski, miejsce 8. wywalczył Paweł Rabski. W rywalizacji dziewcząt obie nasze uczennice Natalia Borkowska i Marcelina Bandurska nie dały szans dziewczętom z Czech powalczyć o zwycięstwo i z dużą przewagą nad rywalkami mijały linię mety zajmując dwa pierwsze miejsca (Natalia zwyciężyła, a miejsce drugie przypadło Marcelinie).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!