Biegi przełajowe w Sokołowsku.

2015-09-26

Dnia 25.09.2010r. w Sokołowsku odbyły się zawody sportowe - biegi przełajowe w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów- 7 chłopców i 3 dziewczyny. Uczniowie brali udział w dwóch kategoriach: Kat.2- rocznik 2003 i 2002 oraz Kat.3- rocznik 2001 i 2000.

Na zawodach nasi gimnazjaliści potwierdzili swoje umiejętności biegowe zajmując czołowe miejsca:
kat.3- dziewczęta:
I m-Martyna Wacław

kat.2- dziewczęta:
II m- Katarzyna Wacław

kat.3- chłopcy:
II m - Piotr Paluch

kat.2- chłopcy:
IIm - Mateusz Kukułowicz

W zawodach brali udział również: Hubert Burzyński, Patryk Zapart, Oktawia Kubień, Krzysztof Bednarz, Dominik Pacześny, Tomasz Wojtowicz.

Bezpłatny przejazd na zawody był możliwy dzięki uprzejmości pana Kaczora, dyrektora PKS Kamienna Góra.