Bieg na Igrzyska

2015-02-01

W dniu 1 lutego 2015 roku w Dusznikach Zdroju odbyły się zawody w narciarstwie biegowym "Puchar Grupy Azoty- Narodowy Program Rozwoju Narciarstwa Biegowego - Bieg Na Igrzyska", w których udział wzięło 6 zawodników UKS "Mieroszów"- uczniów mieroszowskiego gimnazjum.

Nasi uczniowie rywalizujący w kategorii Junior C do pokonania mieli dystans 5 km techniką łyżwową ze startu wspólnego. Jako pierwsi do rywalizacji stanęli chłopcy.

Jedyny nasz reprezentant Sebastian Ochap zajął 31 miejsce, znacznie poprawiając swą lokatę uzyskaną w poprzedniej edycji tych zawodów rozegranych w Jakuszycach..

Po chłopcach do rywalizacji stanęły dziewczęta. Najlepiej z naszych zaprezentowała się Ewelina Gierczak, zajmując 25 lokatę i także poprawiając swe osiągnięcie z poprzedniego biegu. Podobnie - jak reszta naszych reprezentantek, zajmujących kolejno miejsca:
Wiktoria Sobecka - 28,
Kinga Kucharska -29,
Magdalena Kosmalska - 30
i Weronika Gierczak - 31.

Widać więc, że kolejne starty i treningi na śniegu przynoszą oczekiwany efekt, a u zawodników UKS "Mieroszów" widać progres.