Bądź życzliwy 2015

2015-11-21

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To niezwykle ciekawe święto w naszym kalendarzu jest stosunkowo od niedawna. Jak je obchodzić? Wystarczy tylko się uśmiechnąć do drugiej osoby. Nic więcej...

W dniach 20 i 23 listopada 2015r. w naszej szkole odbyły się Dni Życzliwości.
Pierwszego dnia uczniowie wzięli udział w Plebiscycie na: Najżyczliwszego Ucznia, Najżyczliwszą Uczennicę, Najżyczliwszego, Nauczyciela, Najżyczliwszego Pracownika Szkoły.
Przygotowano "Drzewko Życzliwości", na którym uczniowie mogli przyczepić karteczki z życzeniami i pozdrowieniami.

Drugiego dnia zostały ogłoszone wyniki Plebiscytu oraz wręczono "Najżyczliwszym" dyplomy.

Najżyczliwszą uczennicą została Weronika, najżyczliwsi uczniowie to Tymoteusz i Marcel, najbardziej życzliwy nauczyciel to pani Kasia, a pani Halina została najżyczliwszym pracownikiem obsługi.