Akcja charytatywna EUROSIEROTY

2010-04-30

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CHARYTATYWNA EUROSIEROTY

Na przełomie kwietnia i maja 2010 w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja charytatywna Eurosieroty.

W akcji tej wzięło udział ponad 20 uczniów - wolontariuszy, którzy pod kierownictwem p.Danuty Łepak dokonali zbiórki pieniężnej w szkole oraz na ulicach Mieroszowa. Zebrane fundusze zostały przekazane na poprawę warunków życia dzieci funkcjonujących w sytuacji rozłąki migracyjnej.

Oprócz pieniędzy zebrano także dary rzeczowe. Udało się również pozyskać od władz gminnych piękny, marmurowy zegar z herbem Mieroszowa, który zostanie wystawiony na aukcję internetową z innymi darami np. piórem prezydenta RP Licytacja w serwisie www.allegro.pl

Identyfikatory wolontariuszy

Uczniowie podczas zbiórki w szkole

Więcej informacji pod adresem: http://www.edukacjaekonomiczna.org/eurosieroty