5 grudnia Światowy Dzień Wolontariatu

2015-12-05   

Z ogromną przyjemnością informuję, że w naszej szkole mamy uczniów, którzy
w ramach wolontariatu pracują na świetlicy środowiskowej w Mieroszowie, promując postawy altruistyczne. Gratuluję im i życzę czerpania satysfakcji ze swojej działalności.

Lista wolontariuszy:
1. Sandra Mordoń
2. Brzeziński Szymon
3. Katarzyna Garnecka
4. Wiktoria Kałuża
5. Justyna Maciaszek
6. Adrian Gonera
7. Jarosław Wacław
8. Weronika Gierczak
9. Wiktoria Sobecka
10. Jeżak Kamila.
Danuta ŁepakPrzeczytaj także:

     Pozostałe Galerie:

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.