5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

2015-01-21

W ramach obchodów "Dnia Wolontariusza" informujemy naszą społeczność uczniowską, że cztery uczennice naszej szkoły tj.: Karolina Litwin, Ewelina Gierczak, Weronika Gierczak oraz Wiktoria Sobecka aktywnie uczestniczą w wolontariacie w ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości. Pracują na świetlicy środowiskowej w Mieroszowie współpracując z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Uczestniczą w wielu akcjach i wykazują się olbrzymim zaangażowaniem i oddaniem.

Promujmy postawy altruistyczne.