5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

2015-01-21   

W ramach obchodów "Dnia Wolontariusza" informujemy naszą społeczność uczniowską, że cztery uczennice naszej szkoły tj.: Karolina Litwin, Ewelina Gierczak, Weronika Gierczak oraz Wiktoria Sobecka aktywnie uczestniczą w wolontariacie w ramach Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości. Pracują na świetlicy środowiskowej w Mieroszowie współpracując z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Uczestniczą w wielu akcjach i wykazują się olbrzymim zaangażowaniem i oddaniem.

Promujmy postawy altruistyczne.Przeczytaj także:

     Pozostałe Galerie:

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.