11 Zimowa Rewia Humoru i Rozrywki

2010-04-13   

11 ZIMOWA REWIA HUMORU I ROZRYWKI.

Aż włos się na głowie jeżyjak wspomnimy, w jakich bólach rodziła siętegoroczna (jak zwykle jubileuszowa) - 11 Zimowa Rewia Humoru i Rozrywki. Ostatecznie objawiła się światuw nowym terminie - w Dniu Patrona (w tym roku obchodzonym 12 marca). Nie jest wykluczone, że będzie to nowy termin naszych spotkań z humorem i jednocześnie sposób na uczczenie naszego patrona, który przecież obdarzony był niewątpliwie zmysłem artystycznym.

Tegoroczne spotkanie - pierwsze po jubileuszu - odbywało się pod hasłem Wszystko porządku, więc od początku. Od początku nie zawsze znaczy inaczej, toteż nie zrezygnowaliśmy ze stałych elementów naszych rewii, a więc tańcówskeczy


piosenek

oraz prezentacji tego, co było naj... w pierwszym półroczu.

I choć dziesiątkowały (jedenastkowały? - w końcu to 11 rewia) nas sprawdziany, choroby i transport lokalny, z dumą możemy stwierdzić, że operacja się udała,co potwierdził czuwający nad nami ze sceny tajemniczy kciuk.

A wszystkich którzy wolą obrazki, zapraszamy do galerii, gdzie znajduje się podejrzanie dużo zdjęć z naszych dokonań.Przeczytaj także:

     Pozostałe Galerie:

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.