11 Listopada Święto Niepodległości Polski

2013-11-11

11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel z udziałem kombatantów wojennych oraz zaproszonych gości. Podczas apelu uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem p. Danuty Łepak oraz Joanny Altheim. Dekoracje przygotowała p. Henryka Stopka. Program pogłębił wiedzę na temat Niepodległości Polski, a także umocnił postawy patriotyczne wśród młodzieży.
Galeria:

Uczestnicy akademii