11 Listopada Święto Niepodległości Polski

2013-11-11   

11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel z udziałem kombatantów wojennych oraz zaproszonych gości. Podczas apelu uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem p. Danuty Łepak oraz Joanny Altheim. Dekoracje przygotowała p. Henryka Stopka. Program pogłębił wiedzę na temat Niepodległości Polski, a także umocnił postawy patriotyczne wśród młodzieży.
Galeria:Uczestnicy akademii
Zaproszeni gościeDanuta ŁepakPrzeczytaj także:

     Pozostałe Galerie:

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.