11 Listopada 2009

2009-11-11   

11 Listopada

Tegoroczna rocznica odzyskania niepodległości przebiegła w spokojnym, by nie powiedzieć kameralnym nastroju. Nie było szumnych uroczystości, akademii, itp. W zamian przepiękny montaż słowno-muzyczny, który mieli okazję obejrzeć wszyscy uczniowie. Oczywiście można mieć inne zdanie, ale kto wie, czy takie właśnie lekcje miłości do ojczyzyny nie zostają w sercu na zawsze. A przecież - jak pisze poetka - bez tej miłości mozna żyć, ale nie można owocować.Przeczytaj także:

     Pozostałe Galerie:

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.