10. ROCZNICA NADANIA IMIENIA NASZEJ SZKOLE

2012-03-07

W naszym gimnazjum już trwają przygotowania związane z obchodami 10. rocznicy nadania imienia. Wydarzenie to odbędzie się dnia 16 marca 2012, ale już teraz przygotowujemy rozmaite prace związane z licznymi konkursami miedzy innymi scenariuszowym, filmowym i plastycznym. Zespoły klasowe wykonują specjalne projekty poświęcone Patronowi szkoły – Krzysztofowi Kieślowskiemu. Zostaną one zaprezentowane podczas tego szczególnego wydarzenia. W tym dniu odbędzie się również Olimpiada Sportowa nawiązująca do podobnych przedsięwzięć, które organizował Krzysztof Kieślowski dla dzieci znajomych odpoczywających na Mazurach.

Czekamy niecierpliwie na ten szczególny dzień